dr james schaller, personal consult
main page books and articles schaller health creed facebook testimonies search
menu main page what's new second opinion new patient meet doctor schaller location, travel

Stop בחילות, הקאות, בחילות בוקר ו: המומחה ג'יימס שאלר, MD מציע טיפולים מתקדמים

Nausea
 1. תן לנו להתחיל עם האמהות היקרה שלנו. ראשית, obs רב חש בחילה היא סימן טוב של תינוק בריאות. אבל האם לא עוזרת לך. לועס ג'ינג'ר CANDY קנים הם לא רק ג'ינג'ר רגיל הם האם ג'ינג'ר ביונית.ובחזרה כאשר הייתי שותה קפה וגזים, תזה הפסיקה רגשות בטן רעים בדקות. החברים הקרובים שלי והחולים עשו אמהות נמצאות לאחר השימוש, thatthey צורך "100." אז בזמן שיש לנו את כל שמעתי על ג'ינג'ר, המסלול ומהירות וריכוז של תמצית שחשוב באמת.
 2. דרך העור פרומתזין & mdash; חבר יקר ואני הולכים לצלול במקשים.הוריקן לתת 6 ימים, אז לא חשבתי שאנחנו אמורים להיות טפשים. לקחתי 50 מ"ג של transdermal דרך העור או פרומתזין. אני היה היחיד שלא הקאה על הסירה של כתריסר אנשים. אני נושא החייאה ענק בחזרה למקרי חירום והיה מספיק לכולם על הספינה, וכולם רצו אותו.בשלוש דקות אף אחד לא היה חולה.וברור שרצה להזמין. מומלץ לתת לprescriber Lionville טבעי רוקחות מגט ב610.363.7474 ארה"ב או Myerlee מרקחת ב239.482.3022 ארה"ב. מדובר בפתילה עשה זאת עובדת מהר, והוא מכוסה על ידי ביטוח בדרך כלל.
 3. דרך העור או אונדאנסטרון האוראלי (Zofran) חולל מהפכה כימותרפיה: כי זה הוסיף עוד כלי כדי לעצור את הסבל של כימותרפיה.האוראלי הוא רק אחד לא צריך רוקח עושה, והכיסוי הוא הוגן.
 4. מרינול הוא פשוטה אולי הטוב ביותר כסוכן הפעיל בסיר. כימיקלים רבים אחרים היו מבודדים, כולל אחד שרק מפסיקה התכווצויות שרירים. דעתי היא שנהיה לנו 5 תרופות יותר מתנהג שונה מאוד ממרינול הקרוב ב -15 השנים הבאות. התחושה שלי היא בוטה עשתה אם אלוהים עשה את זה, באותו אופן כמו פרג משככי כאב, למה אני לא יכול להשתמש בו כדי לרפא את הסבל? זה פשוט עובדה יש לו עזרה עמוקה בסוגים רבים של כאב, הקאות, ומחלות אחרות. אני לא אכנס לדיון על לגליזציה אחרת מאשר לומר משתמשים אינם שייכים בכלא. אם הם מכורים, ואין לי סחר - להפוך אותם משלמי מסים יצרניים. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמו להיות הארץ של חירות והסוהר המוביל בעולם.ויש לנו כמה משטרה, כבאים, מורים, ואחרים העליונים שמגיעים להם הפנסיה הבטיחה, אם אפשר.
 5. Donnatol & mdash; כשהייתי בקולג 'היה לי שפעת נוראה שנגרמה הקאות עצומות ובסופו של דבר אני בבית החולים למעשה. פתאום הרגשתי בסדר גמור. אני היה בנו של OB חכם מאוד מתקדם / GYN שהיה לי givenName לי כמה דברים שונים שמעולם לא עבדו.והמעשה הראשון שלי לדבר על מה שתרופה לו את זה. כמה לכתוב phenobarb בתרופה זו וזה מ"ג 16 בלבד - חושב מינון גור - הוא ל" חרדה ". שלי הסתכם הוא השילוב של רכיבים מפסיק התכווצויות בטן. אבל אתה כתפיים לקחת את זה באותו הרגע באיביי אפשרי. כי אם אתה כבר הקאות, קשה לו לפזר. אני מעולם לא עשיתי לtransdermal אבל זה סביר יעבוד. נכון לעכשיו, רוב המרשמים לא ממש מרגישים את זה הוא האפשרות הטובה ביותר, ולכן התחרות כדי להפוך אותו בזול אבד. אז בוא כל הסדר כאומה ולקבל competitionline & mdash; בדיחה.
 6. טאר צמחים הבטוח & mdash; אם אתם סובלים עם קיבה רגישה מאוד בכל העת, ואם אתה שותה דברים תמימים והקיבה שלך מגיבה, הסרט להחזיק יש חומצת פגמים, והם יכולים להיות כל כך קטנים היקף לא רואה. שקול מרשמלו 5 ווקיצה החלקלקה 5 בערב כמו העומס-הדבר על הבטן שלך.בשבועות זה מדהים. זה גורם למשחה ריפוי חזקה בבטן.
 7. להיבדק על H. pylori על ידי שתי שיטות אם שום דבר לא עובד
 8. טיפול קשוח עשבי תיבול או תרופות & mdash; אם אתה לוקח תרופות ומרגיש חולה רק על עשב או תרופה לא לשים כמוסות ריקות סביבו & mdash; וmdash שני; והגדלים 4.0.00.ו000. המחיר הטוב ביותר הוא Amazon.com או מוכר דומה ולחפש "00 כמוסות" כחיפוש מדגם.הטיפול יפתח מתחת לבטן.
 9. מתעכב בחילה / מוח בחילה & mdash; אם אתה מקבל חולה משעות תרופות לאחר הטיפול, זה יכול להיות בחילות מוח, שבו הפסולת של הזיהום ודלקת מוגברת תגרומנה לך חולה. זה 'יכול להיות בגלל מינון פרוטוקול לא התאים עושה זנים האזוריים שלך והוא גבוה מדי ומהר מדי.
 10. מגע נוצה של בטן & mdash; יש לנו מערכת נוירון מסיבית מתחת לעור ובעור. ראיתי מאוד מגע עדין של העור על הבחילות צנועות ירידת בטן. אבל אני מתכוון נוצת אור.
 11. להגדיל מגנזיום בתוך תאים & mdash; מגנזיום האוראלי ביותר רק מונע עצירות. סופרי תזונה רבים לא מבינים מחליפים מגנזיום סידן בתוך תאים וזה מגביר את ההתכווצויות, דלקת, אוטומטי חסינות אולי, התאוששות תא במוח, לב, וכו 'תאים עם תאים בתוך רמות מגנזיום טובות, במספר רב של מאמרי מחקר, לעשות טוב יותר אם נפצע או מוטרד. מסלולים אחרים של מקבל שימושי מגנזיום transdermally, IV, SQ וIM.
 12. מוח בחילה & mdash; כמה בחילות והקאות זיהומים ליצור יומי. ישנם טיפולים יכולים להרוג יותר מדי של זיהום וכדי להתסיס את הנוירונים ההקאות עשו לשלוט תגובת שרשרת ההקאות, וזה די מורכב. זה דורש מינון וטיפול זהירים מאוד.

ניתן למצוא אפשרויות אחרות על ידי חיפוש רק "טיפולי בחילה." העבודה שלי היא עם אנשים שלא הצליחו טיפול, ולא רק מה שאתה יכול למצוא בחיפוש בגוגל של 5 דקות. אני מקווה שזה עוזר לך ויקיריכם. למה שמישהו סובל & mdash; & mdash אי פעם, אם אנחנו יכולים לעצור את זה?

James Schaller, MD

Copyright © 2014 James Schaller, MD


Bank Towers, Tamiami Trail, Naples, FL
disclaimer privacy