Dr. James Schaller, MD
main page books and articles schaller health creed free consult testimonies search

FL1953 Protomyxzoa rheumatica: Úvod

Nové Prvoci vypadá jako Babesia nebo nezralé malárie
ale je zcela nový prvok DNA, chování a CDC

FL1953 slides

Přejděte stránka se zobrazí podrobné diapozitivů.

menu main page what's new second opinion new patient meet doctor schaller location, travel

Schaller Biofilm Book Cover
Dr. Schaller's Practical
Biofilm Solutions Book
Purchase Here

Asi před osmi lety jsem šel na schůzku, a seděl měkkým mluvené, ale zajímavé vědce mikrobiologie a rodinný lékař - velmi vzácné pozadí. Byl zamilovaný do velmi složité barvení a laboratoře DNA, ale také rád léčení pacientů. Společný přítel mi řekl: "Jamesi, musíte splnit ten chlap, že má nějaké podobné zájmy, a miluje kombinující výzkum s přímou péči, jako ty."

Tak jsme si sedli, a Dr. Steve Fry začal sdílet některé z výsledků patentovaný skvrna, která byla dost blízko, aby jeden on používal opakovaně ve své laboratorní práce, ale jeden mu obohacen ukázat více bakterií. Podívala jsem se na obrázky a byl ohromen. To bylo také na tomtéž zasedání opravdu connected s Ching Zhang, MD jedním z předních odborníků na moderní čínské bylinné farmakologii, který byl přímo souvisejí, nebo to byl vyškolený blízcí přátelé s devíti z nejlepších dvanáct expertů do lékařské vědy ve všech Čína. Nikdy mě nenapadlo, ťing a já bych to Výsledkové studie na některé z jeho formulací a stali bychom se taková úzká osobní a profesní přátelé. A nikdy jsem si uvědomil, jak moc tito muži by oba sdílejí věci, které byly nejlepší perly, i když ne vždy souhlasí. Stejně jako slavné ťing, cítil jsem, Steven Fry seděl na mnoha talentů. A stejně jako většina krému, byl spojen s o lokalitu Ivy League, ale byl investuje ohromující množství jeho vlastních peněz na vytvoření malé, ale vysoce kvalifikované laboratoři, která byla postupující pohled na klíště a jiné hmyzí přenášenými infekcemi více než osmi let.

Zpočátku jsme se snažili odstranit Babesia, Bartonella FL1953 a nebo Bartonella-jako bakterie. Byl to Dr. Fry hluboký štědrost mi pomáhat, když pacienti byli velmi nemocný a nemohl platit za vzorek. Zdálo se, že byl překvapený, že jsem ho podporovat v následujících letech, ale poznal jsem vážné a vynalézavý vědec jednorožce, který přichází jen několik časů v životě. Takže i když jsme diskutovali vždy s elegantní postavy, kterou vždy projevoval, a to navzdory tvrdé a obětní hod., deštník respektu byl vždy přítomen. To je důvod, proč jsem velmi potěšen zmínit jeho další velmi silný doplněk k lékařské péči, která má pravděpodobně vliv na mnoho milionů.

Kvůli různým omezením podmínek tohoto nového objevu, jsme oba souhlasí, že načasování je jen správné se zmínit o nový organismus. To není "nová" smažit laboratoře, Dr. Fry, brilantní učitel a badatel Dr. Ellis, já a mnoho odborníků již pomocí těchto testů let kvůli učení a mluví o laboratorních vůdců - dr. Fry a také Dr. Ellis. Ale pokud jde o mé intenzivní diskuse nebo propagace bude co smím sdílet veřejně. A platím, co všechno platit za své pacienty a nikdy přidat poplatek udělal skrze mne - ". Až nabití" Vím, že laboratoř má účty, takže každý motiv ve fantazii, jiné než záchraně životů (zmínil se o cizince), je známkou možného neurokognitivní nemoci.

Proto z poslušnosti komplexního procesu nových objevů, plně podporuji způsob a tempo stanovenou v laboratoři a Dr. Fry. Jakékoliv připomínky, že krátké články nebo přednášky je všechny "s ručením omezeným" věda k dispozici. Každý takový komentář je chyba a takové komentáře ukazují, autor pravděpodobně se ani poslouchat a brát pečlivé poznámky o zveřejněných rozhovorů snadno nalézt. Tak jako různé články, patenty, jiné právní procesy apod. pohybovat dopředu jsem se podělí více, a naše řešení studie založená center, která vypadá na to, proč špičkovými lékaři si nemohl pomoci, paní Smithovi nebo pan Jones, nebudeme ignorovat to najít jeden.

Jsem stále není dovoleno mluvit o mém top světě antidepresivum, a trvalo mi roky, než dostat patent. Takže vím, že když se zavřít pusu, když chci učit se nové dobroty. Vzhledem k tomu, že je to, co jste řekl, jak zabránit krádežím duševního a dalších nepříjemností.

Co je to FL1953 nebo Protomyxzoa objeveny v posledních letech?

Před lety Steve Fry měl pocit, že se dívá na případné unikátní jednobuněčný prvoka. Bylo to neobvyklé, jako super biofilmu výrobce. CDC pomáhal Dr. Fry potvrzením o své dojmy a hlásil:

Odeslaná vzorek není Babesia nebo malárie, ale prvok neznámého typu.

V tomto bodě Dr. Fry cítil na správnou cestu, dal nesmírně více peněz do jeho laboratoře, a v posledních letech DNA sekvenční a osvědčené FL1953 nebo Protomyxzoa zcela nová prvok. Stejně důležité je, že vědci pomocí Fry laboratoří došli k poznání, je to velmi časté prvok a kvůli masivnímu biofilmu to může být těžké zabít, a to může poškodit lidi efektivně.

Jaký je rozdíl ve vzhledu Mezi Babesia a FL1953?

Před lety jsem byl docela překvapen, že pseudo odborníci dokonce ani vzít čas na sestavení patologie knihu o různých formách Babesia. Byl jsem šokován najít žádný krevní nátěr ID book existovaly Babesia a parazit knihy měl v nejlepším případě dva obrázky vzácných typů formulářů, nikoli rutinní,. Takže v roce 2008 jsem publikoval v laboratoři Průvodce lidských Babesia hematologie forem. Proč zmínit tento bod? Když se podíváte na tu rybu testy, které jsou v černé a bílé a pouze ukazují Babesia microti a Babesia duncani, uvidíte širokou škálu forem Babesia. FL1953 by mohly mít méně vzory.

Můj FL1953 je DNA negativní, ale můj Smear pozitivní

Když mluvíte s skutečné vědce o testování PCR je to jako diskutovat o první polibek. Přicházejí naživu, i když nízké klíčoví lidé a mají více energie. Obávám se některé pocit, že testování na klíště, blechy a jiné hmyzí vektor infekce jsou stejné jako DNA testování z CSI. Získáte jedno pohár z trestní a máte DNA z nekonečně malého zbytku v rty značek. Špatně. Mám pocit, že míra detekce pro klíšťaty a blechami přenášených infekcí je tak variabilní nebudu po nich. A pokud nemáte peníze, oni jsou obvykle příliš drahé. Samozřejmě, pokud váš výsledek pozitivní, že je skvělé, ale to není CSI.

Mám podezření, že PCR test FL1953 je dobrá. Ale já nemám názor na procento pozitivních FL1953 100 lidí, kteří by být detekovány. Musím být upřímný o mé podjatosti. Pokud nejste schopni způsobit infekci nečistoty je velmi vysoká, před zkouškou, cítím nestojí příjmů, pokud jste bohatí. Ale to je pravděpodobně velmi dobrý test PCR, pokud nemáte k závěru, že negativní znamená, že vaše samozřejmě pozitivní stěr je bezcenný Mohl by to být další bratranec FL1953, že je super biofilm výrobce jako Babesia a Bartonella které mají mnoho druhů -. možná. Ale to je odhad. Takže můj názor je, že by nebylo moudré odmítnout pozitivní obohacený FL1953 Protomyxzoa skvrna, pokud je pozitivní.


Co je důležité v Stains níže?

branch.psd

a: bílých krvinek, které bojují s infekcemi a který je větší než menší červených krvinek.

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


branch2.psd

b: Černé ovály nebo kruhy jsou červené krvinky. Jedná se o 6-8 mikronů. Tyto buňky pomáhají ukotvit, abyste si obecný pocit o velikosti dalších věcí.

Větší bílé krvinky jsou ve skutečnosti živé bílé v tomto přípravku v obrazech. V jiných skvrna přípravky, které nejsou samozřejmě bílé. Bílá buňka je 8-18 mikrometrů nebo asi 12 mikrometrů v průměru, což je mnohem větší než bohatému červených krvinek (RBC).

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


branch3.psd

c: velikost skvrna je masivní, kdy ve srovnání s buňkami o známé velikosti. Řekl bych, že to je přinejmenším 100x větší než červená krvinka.

Poznámka hluboký složitost nitkovitý dílů s kroucení a U směrového pohybu, a některé ponořit se do velkého biofilmu. Kupodivu to má DNA, bílkovin, složité cukry a dokonce i lipidy nebo tuk! A zdá se, všechno, ale domácích zvířat uvíznou v tomto materiálu, který zabraňuje smrt mikrobů v něm před expozicí syntetických nebo přírodních antibiotika.

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


cahill.psd

a: Tento nahoru a dolů otáčením tvar je biofilm provedené FL1953. To může být oddělen z většího, nebo jeden ze strany FL1953.

Jedním z problémů je, že lékaři, kteří nestudují na plný úvazek, ale vidět pacienty na plný úvazek, nemají čas hledat nové lékařské informace sami.

Pokud 1/1000 lékaři věděli o této infekci, byl bych velmi překvapen.

Takže 99,9% chytrých lékařů netuší, tento existuje, si neuvědomují, CDC uvedla, že není malárie nebo Babesia, ale neznámé prvok. Také nevím, to bylo DNA sekvenční a prokázána velmi unikátní prvok, který umožňuje masivní biofilmu materiál. Takže pojďme si představit, někdo má biofilmu související infekce, protože většina bakterie jsou v koloniích, nepoletí jako sirotci. Dovedete si představit, selhání léčby, pokud jejich infekce nebo infekce žili v tomto blob? Nebo to blob výrobce byl jeden z jejich infekcí s několika ostatními.

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


cahill2.psd

b: bílá krvinka má zabít infekce. Jakou šanci má WBC "b" mají proti této obrovské jednobuněčný parazit slizu výrobce uvedeného v mnoha snímků v této kolekci?

c: Malé černé shluky kruhů jsou červené krvinky.

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


guanci-rbc.psd

1: Vezměte prosím na vědomí velmi husté červené krvinky, které jsou poměrně velké co do počtu.

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


guanci.psd

2: Podívejte se na otevřeném středu snímku. , Že není prostor bez látky nebo pouze krev tekutiny. Jedná se o masivní biofilm, snad 500x o velikosti červených krvinek.


savastana.psd

Vezměte prosím na vědomí, že hustota tohoto biofilmu sahá od krajkovým vzorem (1) do hluboce husté organické hmoty (2) a (3).

Tento typ je znázorněno na obrázku (2) a (3), je zřejmé, že každá léčba tohoto biofilmu Hustá částí nebo jakéhokoli typu husté / areálu biofilmu třeba zacházet s agentem nebo prostředky, které mají hluboké schopnosti proniknout tuto složitost.

Většina současných ošetření v alternativní, funkční a tradiční medicíny nemají schopnost porazit tohoto složitého silný film.


savastana2.psd

Několik (5-10 organismů na všech polích pozorovány) coccobacilli [oválné bakterie] přilnavé na erytrocyty, který je označený šipkou s označením "b". To je sugestivní epierythrocytic bakterií nebo neurčitou infekční a / nebo parazitární onemocnění. Podstatné biofilm obec-jako struktury byly pozorovány. Viditelné konstrukce podezřelé prvokem vložené v biofilmu společenství, označeno šipkou označen "."


syriana.psd

Měli byste si uvědomit tento úžasný list-jako biofilm.

Při pohledu na vzdálenosti mezi body "A" a "B", bereme na vědomí, že je více než 15 červených krvinek začátku až do konce.

Jestliže jeden pokračuje v linii dolů do "c", kde hluboká křivka nebo otevření existuje, vzdálenost je úžasné, snad asi dvacet erytrocyty lemované začátku do konce.

Během této rubrice biofilmu člověk vidí přes šedesát velmi malé bílé tečky. I když by se mohlo jednat bakterie, nejsme si jisti.

Poznámka: bílé krvinky v "d".

Zářivky a obohacení Stains (Advanced Stain Test)

ZJIŠTĚNÍ (značné) - značný stupeň struktury biofilmu komunity, jako jsou a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací. Tyto nálezy jsou sugestivní nespecifikované infekční a / nebo parazitární onemocnění. Zvětšení je uvedena na obrázku výše.


biofilm-edited-2013-06-27.psd

a: Tento velký biofilm hmota je tak velká, že je vzorek krve jen mírně zvětšený. (To je zřejmé, protože červené krvinky jsou velmi malé).

Vaše cévy jsou zhruba 100 mil dlouhý. I dítě má více než 50 kilometrů krevních cév. A jediný způsob, jak stay naživu, je, že vaše buňky jsou krmeni kyslíku a glukózy, prováděna mil Tyto malé kapiláry, které jsou tak tenké, že červené krvinky mohou procházet pouze v jednom souboru.

Dovedete si představit tento biofilm s jeho zřejmá nesmírná složitost zadání skromné ​​velikosti cévy, kterými přispívají do mozku, srdce, ledviny, játra, obličej, ruce a nohy?


snyder.psd

Poznámka šipek ukazujících bílých krvinek (WBC).

Před lety, vědec myslel, že tohle by mohla být řetězce srážení materiálu, který pomáhá zastavit krvácení po řezu. Člověk viz řetězec hledá materiál v době, v těchto filmech.

Ale sledovat výzkum ukázal, že pochází z infekce, a to od srážlivosti, a byl jednobuněčný parazit, který měl úžasnou schopnost vytvořit velmi složitý sliz s širokou škálou dílů, a které by mohly také skrýt bezpečně řada jiných infekcí.

Při čtení rutinní návrhy v tradiční a alternativní medicíny biofilmu treatment, nenašel jsem dost "maso", a to je důvod, proč to děláme options research treatment odvozené z horní a široký výzkumných prací z posledních čtyř let s jiného materiálu přidáno z jiných zdrojů.

Jednoduše řečeno, já nedělá biofilmů řešení knihu, protože cítím potřebu udělat jiný text. A to je hloupé si myslet, že je za peníze. Lidé trpí a umírají kvůli biofilmů což je přirozený stav mnoha infekčních organismů. Biofilmu infekce nejsou vzácné. Jsou normou. Tak chytří lidé nabízejí velmi omezené možnosti. Některé mají enzym, který narušuje jen bílkoviny, ale FL1953 má také komplexní cukry a dokonce i tuků. Také předpokládá, že mnoho enzymů bude sloužit jako klíč k proteinové složky FL1953, Lyme komplexní biofilmu, a biofilmů stovek nemocí. Tradiční lékaři také se snaží upřímně, ale když se nabízejí možnosti, jako je silnější a různé syntetické drogy či postříbřené katetry, chybí jim jasné. Tradiční lékaři vědí, že tyto léky budou nakonec nebude moci odradit biofilm, protože si myslí, že o odporu ve vysoce infikovaných nemocnicích, kde antibiotika jako mocný tok řeky do exhibicí lidí ve společnosti.

ZJIŠTĚNÍ (FEW) - Málo biofilm komunita-jako struktury a / nebo organismů byly pozorovány pomocí fluorescenčního barvení DNA technologie nebo Giemsovým pomocí obohacení centrifugací.


Pečlivě vybrány a navrženy Sondy pouze Babesia microti
a Babesia Duncani. Ne Sonda je tu pro FL1953.

Page90-1.tif

Co je zvědavý tady? Možná, že obrovské množství tvarů v těchto formách Babesia.


Page91-1.tif

Poznámka, tento druhý vzorek z respektovaného IGeneX laboratoři ukazuje hlubokou rozmanitost dvou velmi specifických druhů Babesia. CDC a další oddělení zdravotnictví mi dal mnoho volných obrázky, ale žádná není tak rozmanité jako toto dílo v střízlivostí.

Toto cvičení bylo prakticky ideální na Lyme západní skvrny v 5 pozitivních a negativních vzorků každé 4 měsíce po dobu deseti let. Mimochodem, Lyme má často velmi složitý biofilmu podle profesora Eva Sapi, PhD.

Chcete vědět, co se dummied západní skvrny z jiných laboratoří ukazují, kdy je krev jasně DNA pozitivní Lyme a / nebo měsíců po Bulls očí vyrážka s jasnými příznaky? Chceš se vsadit klouby, mozek a tělo na tohle? To není jen realita většina lékařů má omezený čas, takže upřímně mají málo času na jejich prostudování. Dále, prostě většina lékařů v Miss World tick infekce, takže často katastrofy všeho druhu come nezachycení je [Pokud jde o množné číslo "je," odmítám myšlenku Lyme sám, založenou na mnohaletých na plný úvazek studie a pomáhá selhání léčby "odborníků", nebo specialistů]. "Them" je shluk infekce z klíšťat, blech, ostatní bodavý hmyz, zvířata, krev nebo infikované matky, která nikdy není pouhým Lyme nemoc, když je člověk střízlivý a vzdělaný v roce 2013.

Můj návrh je, aby defamers z IGeneX zvážit injekci s Lyme [BB]. A v případě, že jsou negativní svým diagnostickém přístupu se nemohou zacházeno.

Na základě zničující studie Florida zkoumání vědců a klíšťat expert, K.Clark, Ph.D., velmi jasný a nemocných byly shledány plně pozitivní pokročilé testování DNA publikoval před několika dny. Nicméně, 90% minul pomocí rutinní Zjednodušeně v USA a mnoha dalších zemích. Tito lidé trpí byly testovány ELISA následuje zjednodušené WESTERN KIT skvrna, která se nazývá "dvoustupňový" přístup. Takže pro 90% je tento přístup je katastrofa, a to zejména pro ty, kteří nemocní více než rok-jedna byl nemocný 27 let. Mimochodem, tento výzkumník nemá masivní střety zájmů podrobně popsány v advokátní a lékařské článku "Neznámý lék." [Tento článek Clark se nachází v Int. J. Med. Sci. 2013, roč. 10].

Vzhledem k tomu, náboženští vůdci, kteří přidávají tolik lidskosti a historie říká: "Určitě chcete vsadit svůj život a svůj věčný život na tohle?"

Nejsem gambler. Chtěl bych projít. A ani bych to riskovat na vzteklým psem.


Obrázky z FL1953 nebo Protomyxzoa před jeho Discovery

Chtěl bych navrhnout, že non-cílené skvrny používán v prvních letech Fry laboratořích často zjištěny FL1953 nebo Protomyxzoa, a že tento prvok má tendenci mít více podob, než vyzváněcí Babesia. Samozřejmě je to jen návrh, a ne jistě. VY můžete vidět v mé navrhované vzorky hematologie knize 2008, který má obraz sahající až do nejméně 2005. Jsem vytáhl "Babesia" hledá kroužky od strany 151, 157, 160 až 162, 165 až 167 a 171 před Protomyxzoa rheumatica byla identifikována. Viz tyto případné FL1953 vzorky let, než byly jasně identifikovány jako nové jednou celled parazit. Všimněte si také, odstranění barev uvnitř kruhu v souladu s použitím železa u FL1953-jednotném celled parazit také volal "Protomyxzoa rheumatica", který může být druh nebo zcela nový rod.


Page151-1.tif

Tento vzorek krve je od kočky a byl připraven s Wright-Giemsa. Poznámka živé mezibuněčné piroplasms rámci erytrocytů (RBC) do kočičí krevního nátěru. Mohl by všechny tyto kroužky být mladá forma FL1953 nebo Protomyxzoa? Nejsem si jistý. Je tato infekce omezený na lidi?

Page151-2.tif

S laskavým svolením divize Antigen Discovery, lékařská diagnóza laboratoře, LLC.


Page157-1.tif

Komplikované slide a vyžaduje pečlivé vyšetření vzhledem k pravděpodobnosti, že více než jeden organismus vyskytuje. Šipky pro identifikaci infekce na tomto snímku byly odstraněny.

Page157-2.tif

a: Tento malý kruhový nebo oválný infekce je pravděpodobně jednou z mnoha možných Bartonella-jako oválné bakterie v tomto snímku.

b: standardní rutinní trophozoite prvok případně FL1953 kroužek stupeň, který je uveden tímto způsobem více než 20 zdrojů učebnic, časopisů nebo parazitů prezentací sbírek na mých webových stránkách a Amazon.com.


Page160-1.tif

Vezměte prosím na vědomí, že "2" a "3" v levém dolním rohu mají velmi živé kroužky a střed je bílý nebo stále bílé. To není Babesia, je Protomyxzoa nebo FL1953. To znamená, že před nebo v průběhu roku 2005 jsme se vlastně díváte na infekci Osobně si myslím, je možná nebezpečnější než Babesia a Babesia u lidí zabije, a před 100 lety zabil většina dobytka v jižním USA.


Page161-1.tif

a: Classic malý kroužek formulář s nepravidelnými okraji.

b: Asi kroužek tvoří na vnějším okraji RBC.

Jsou "a" a "b" nad počátkem FL1953? Nemám tušení, ale pocit, že je třeba zvýšit otázku výzkumných pracovníků.


Page165-1.tif

Použití počítačovou podporou rozšíření učinil identifikace Babesia mnohem jednodušší. Tento obrázek je z nemodifikované mikroskopu nátěru. Můžete vidět mnoho typů kruhových forem. To by mohlo být Protomyxzoa rheumatica.Quickly Search Here to Meet Your Needs ...
footer1
tick infection pearls free testimonials
Bank Towers, Tamiami Trail, Naples, FL
disclaimer privacy