Dr James Schaller
tick infection pearls facebook free books testimonials main page books and articles schaller health creed facebook testimonies search
menu main page what's new second opinion new patient meet doctor schaller location, travel

Proč Lyme Ošetření Fail

Dr. James Schaller, M.D.

Můj průměrný pacient byl na 10-50 lékařů přede mnou. Níže jsou ukázky některých důvodů pro selhání léčby:

Mnoho pacientů a pracovníků ve zdravotnictví, jsou naprosto neznalý o tom, jak interpretovat Western Blot. Jestliže osoba má jeden "otisk prstu kapelu," mají lymeské boreliózy. Tyto zvláštní skupiny jsou 18, 23, 25, 31, 34, 39, 83 nebo 93. Laboratoř může být nevyžádané laboratoř, která investuje nic optimalizovat jejich sadu, ale pokud jeden z těchto kapel je pozitivní i po-Lyme je dar. IGeneX má nejlepší Western Blot na světě. Žádná jiná lab investoval tolik na tak dlouho, vytvořit co nejlepší test. Pokud váš klinik chce prvního použití ELISA, stačí spustit. Řečeno bez obalu, test ELISA jako screeningového nástroje je k ničemu, chybí i nejnápadnější PCR pozitivních pacientů.

Deset let léčby lymeské je nepřijatelné. Praktických lékařů, kteří takto rok-po-leté IV léčba přístup není "up-to-date." Tyto tzv. "lék" léčby často pouze spodní část těla nebo snížení zatížení symptomy, aniž by plně vymýtit všechny typy infekčních agens.

Některé výkony jsou prostě k ničemu. Například, použití hyperbarické kyslíku (HBOT), pro léčbu tick infekce, nezdaří. Použití HBOT u myší, není třeba uvádět. Na důkaz toho, jsem se rozhodl provést self-financoval studie, která zkoumala HBOT výhody Lyme, Babesia, Ehrlichia a Bartonella. Po 120 ošetření na 2,4 atmosféry za 90 minut, všichni účastníci ještě jasné pozitivní nálezy všech čtyř infekcí. Neexistuje žádný platnost tvrzení, že HBOT "zabije" lymeské boreliózy. Mluvil jsem s koncem Dr. Fife podrobně a pečlivě vyhodnotit HBOT výzkumu Dr. Robert Lombard. I love this léčbu mnoha zdravotních problémů, ale není zaškrtněte infekci léčit.Naposledy jsem zveřejnil tuto informaci, majitel HBOT pomstili slovní útoky na veřejné fórum.Byla zjevně neobjektivní. Nabídla žádný nezávislý výzkum na podporu svého uvedení na trh.

Ignorování nových údajů vede k selhání léčby. Například jsem se vydal mnoho nových knih o moderních tick-nákazami, ukazující všechny nové důležité informace. Pro některé "Lyme-gramotné" lékařů, trvalo to vzdělaní pacienti házení kopii na nich před přečtěte si naše nové informace, a pak, již uplynula léta ...

Někteří pracovníci ve zdravotnictví věří v Lyme gramotné papež nebo prezident, ale žádný takový odborník existuje. Jistě, někteří nabízet užitečné informace z minulých šetření. Nicméně, nikdo 2010 zvládla tick-nesené lékařství a všechny nejnovější společné-infekce informace.

Byl jsem požádán o počtu lékařů sdílet své nové poznatky. Většina zeptat, protože jsou nemocní sami. Požádal jsem je zastavit léčbu sami, a to hodinu po konzultaci s velmi rozsáhlé laboratořích. Většina z nich odmítl. Je tragické, že to, co se mohl dozvědět o stanovení, by se byly přeloženy do opravdovou pomoc pro své pacienty.

Současná úprava doporučení jsou až příliš často hluboce chybné. IV léčby jsou často používány bez rostlinných nebo syntetických antibiotik cysta buster. Nejběžnější léčba Babesia je 750 mg / kávová lžička Mepron dvakrát denně. Nejčastěji používané Babesia bylinné léčby jsou artemisininu nebo artesunát (například Zhang Artemisia z Heprapro.com). Ten s sebou nese standardní dávkou jedna tobolka třikrát denně - ale všechny čtyři výše uvedené přístupy selžou i po dlouhé době studií.

Chyba ve všech léčebných Bartonella je nedostatek jeden-rok po-slepé studie. Zjistil jsem, že Levaquin, rifampicin, Zithromax, doxycyklin, Mycobutin, Cumunda, Banderol a hojně rozšířená stroje, na různých frekvencích a sílu, může nižší tělesnou zátěž a vést k první pocity zlepšení.Žádný z těchto léčby vede k vyléčení Bartonella.

Současné testování Babesia, Bartonella a Ehrlichia je výrazně chybné. Některé DNA nebo PCR zpracované lab East Coast může minout pozitivní infekce desetkrát. Pokud potřebujete udělat deset vzorků krve nebo moči prokázat pozitivní, to není funkční. Některé laboratoře jsou fér, na zkoušení tkání PCR, kdy je jasné, Lyme, Babesia a Bartonella tkáň, která mohou být zobrazena v tkáni pod mikroskopem. To je diagnostický katastrofa. Úžasně, někteří používají velké národní laboratoře pro manuální vyšetření červených krvinek hledat Babesia a Bartonella.Nikdy jsem neviděl velkou národní laboratoři detekovat Babesia nebo Bartonella ve více než 1000 manuální šmouhy. U pacientů s určitými Babesia a Bartonella, žádná velká národní laboratoř zachytil těchto infekcí ještě jednou. Opakovaně nabídla, aby jim pomohla zlepšit jejich technologii jejich propojením s hematology odborníky v zatrhněte infekcí. Bylo jim jedno, že jejich manuální stěry byly bezcenné, a já jsem byl opakovaně ignorovala.

Znalostní základny o obou testování a léčby Bartonella hranic na katastrofální. Bartonella je jednou z nejčastějších infekcí ve světě. Nazývat to "co-infekce" je nesmysl. Kdyby nic jiného, Lyme, je "co-infekce." Bartonella se nachází v obrovském počtu společných vektorů včetně roztoči, blechy, blechy výkaly, pet slin, klíšťata, apod. Je s podivem, může vypnout nebo nižší protilátek proti lymeské boreliózy, Babesia, Ehrlichia, Anaplasma a dokonce i sám. Bartonella plave v krvi a také vstupuje všech cévních stěn, aniž by docházelo smrtelné horečky, a opravdu, skutečně snižuje horečky. To je konečný stealth infekce. To se vypne protilátky, horečky a imunitní funkce chemické obrany, protože poškození orgánů v kdekoli 20-60 různými způsoby.

Použití pevných "protokoly" nebo "postupy" při léčbě infekcí klíšťaty je sadistické lék. Proč?Zachází každý nemocný lidské osoby, jak stroj, který je postaven stejná a má úplně stejné problémy, což objectifies pacienta a flirtuje s sociopatický. Vidíme to mysl nastavit v těžkých zločinců, formování lidí do "věci" ve snaze, aby se vešly jejich rigidní vnímání světa. Chcete-li vynutit jedinečné lidské tělo, s unikátním infekcí clusteru a jedinečné biochemické reakce, na dece protokol je ekvivalent objektivizaci pacienta. Je to šmejd, "mlýn medicíny," prostý a jednoduchý.

Vzhledem k tomu, Bartonella vypne produkci protilátek proti infekcím, jako je Babesia microti a Babesia duncani a lymeské boreliózy, navrhuji, aby tento infekci, musí být posuzovány všechny počáteční konzultuje. Osobně bych doporučoval vzdělávání 40 kůže vzory provedené nebo Bartonella Bartonella / Lyme smíšené infekce, které jsou vyrobeny zvýšenou tkáně a cév. Je také užitečné vědět, nepřímé laboratoře spojené s Bartonella sám, nebo s Bartonella Babesia, jako je IL-6, IL-1B, TNF-a, ECP, a VEGF. Probereme vzory z klinických laboratorních výsledků těchto infekcí v Babesia 2009 knihu Update.

Někteří pacienti mají velmi málo Babesia prvoků parazity, ale způsobit vážné problémy v těle.Jejich malý počet je nechá ujít ve vizuální FISH zkoušku nebo test PCR.

Pokud se vaši laboratoř neprovádí testování nových druhů, jako duncani Babesia nebo mnoho dalších dokumentovaných druhů Babesia nebo Bartonella, které infikují člověka, než si dokážete vyloučit tyto infekce s "negativním výsledkem." Jedním způsobem, jak snížit selhání léčby je použití nových lékařských trik odhalit neviditelné Babesia, jejichž přítomnost může způsobit pokračující únava, bolesti hlavy, přibývání na váze a Lyme selhání léčby, abychom jmenovali alespoň některé.

"Trik" je jednoduchá: pacient trvá nejméně dva zabíjení Babesia léky, jako je Mepron, artesunát nebo Malarone (vzhledem k proguanil). Tyto léky jsou používány po dobu deseti dnů v dávce vy a váš lékař pocit stojí za to riziko, a obvykle nejméně jeden zabije několik Babesia parazity.

Přibližně deset až čtrnáct dny později ECP druhé úrovně je vzat v porovnání s výchozí. Pokud se objeví výrazně ECP, je obvykle znamením Babesia vymírat. Eozinofily jsou uvolnění ECP, případně injekční Babesia trosek. ECP je vyráběna zabít parazity.

Alternativní nebo přidána možnost je počkat pět týdnů a mají pacient testován na přítomnost protilátek proti microti nebo duncani. Jedním z mladých pacientů s hlubokou nemoc byla diagnostikována nakonec tímto způsobem, a po třech týdnech léčby trojité Babesia měly výrazné klinické zlepšení poprvé za šest let. Stealthy nízký objem Babesia je častým problémem v klíšťaty a blechami infekce léčba. Talentovaných pracovníků ve zdravotnictví běžně ujít tyto parazity červených krvinek, ale tento trik obvykle způsobuje jim ukázat a může zachránit někoho z let selhání léčby.

Bartonella testování většiny národních laboratoří je k ničemu. Je ohromující číst tzv. "mudrci" hlášení pacient nemá Bartonella, protože velká laboratoř má negativní protilátky. Za prvé, oni nechápou, že Bartonella vypne vlastní protilátky, takže tyto velké laboratoře kontrolovat pouze pro jednu (nebo dvou) druhů, které infikují člověka, a cut-off titry jsou nereálně vysoké. Naštěstí se IGeneX Bartonella FISH vyšetření je k dispozici přibližně July/2009 pro každého, ale občané státu New York.

Infekce a záněty pokles pohled. Infekce přenášené klíšťaty-běžně zničit pochopení a vést ke změny osobnosti a / nebo tuhý odpor k testování. To je do značné míry způsobeno poruchou čelní lalok (část mozku, zapojených do sebe-uvědomění). Příklady snížení nahlédnutí jsou uvedeny v následujících případech:

Někteří mají pocit, že je vyléčen, když jsou jen lepší.

Jiní úmyslně jít do praxe s použitím nižší laboratořích.

Někteří odmítají být testována s excentrickým odpor.

Pozitivní výsledky jsou překvapivě odmítl s mávnutím ruky.

Někteří pacienti, kteří cítí, že jejich problém je plíseň sám, bez-Infekce přenášené klíšťaty.Nemohou uvěřit jak jsou důležité, a stejně tak mohou být přítomni. Ve skutečnosti může být buď "poslední kapkou". Někteří pacienti si nemocný po povodni, velký únik nebo nějaký jiný problém vniknutí vody. Mají pocit, že jsou nemocní jen proto, mykotoxiny plísní, které tvoří 36-48 hodin po vniknutí vody do sádrokartonové desky, izolace, podlahové krytiny a další prachu nebo celulózy-plněné materiálů. EPA zprávy 30% struktur USA mají vnitřní formy. Některé z těchto forem mají vnitřní válku-grade chemických látek na jejich povrchu. Když se hrobka místnosti posledního polského krále Kazimíra IV byla otevřena v Paříži v roce 1973, deset z dvanácti vědců současnosti zemřel. Jeden přežil měl odborné znalosti v oblasti formy a následně zjistili, že tři jedovaté druhy plísní.

Vzhledem k průměru 40.000 - 120.000 dávek za týden, zatímco s bydlištěm v místě plesnivý, není divu, některé nejsou snadno vyléčit z klíšťaty a blechami infekce. Tento významný faktor byl katalyzátorem pro mé rozhodnutí napsat dvě knihy plísně sanaci.

Máme také známý od roku 1880, že prach a vysoká vlhkost vzduchu vede k růstu plísní a bakterií uvnitř. Jejich přítomnost je Lymská borelióza mnohem obtížnější léčit.

Lyme má alespoň jeden povrch biotoxin, patentovaný BbTox1. Pacienti s 15/16--6/5--51 vzory HLA pravděpodobně nejsou schopny odstranit Lyme biotoxinů (R. Švec) a vyžadují pojiva, jako cholestyramin, která byla použita zavazovat biotoxinů od 1970.

Mnoho pacientů, kteří měli tik-nákazami záněty mají velmi vysoké úrovni. Proto se všichni začínají dávky léků nebo bylin by měl být velmi nízká a postupně zvyšovat na vyšší úroveň s játrovými-chrání látky. Začátek v plném dávkování v "lékařsky citlivé" pacient je chemické baterie. Masivní die-off mohou být zaměněny s alergickou reakcí a může vyvolat záchvaty paniky, dušnost, bolesti na hrudi a těžké migrény. Tento nedbalé, jeden-velikost-univerzální přístup, je běžné ve velkých postupy, v nichž několik velkých "protokoly" jsou běžné.

Lékařské "Band-AIDS", jsou často nutné ušetřit práci, manželství a péči o děti. Jsou často velmi užitečnou součástí péče. Břicha, únava, těžká nespavost, deprese a úzkosti často se zvyšují s die-off, nebo přítomnost infekce přepravovaných v klíšťatech. Band-Aid léčby jsou často užitečné a prospěšné. I léčit lidi, kteří vedou firmy, školy, velké rodiny a profesionálních týmů. Chtějí spát 13 hodin denně. Potřebují stimulanty na určitou dobu. Použití přírodních nebo syntetických stimulantů možnosti se diskutuje v diagnostiku a léčbu Babesia. Pacienti nemají prospěch ze spánku přesahující 8 hodin. To může jen sloužit k nim dostat padáka!

Máte-li zdravotnickým pracovníkům, kteří se necítí pohodlně se agresivní léčbě a diagnostice všech horní klíšťaty a blechami infekce, jste na špatném místě. Pokud váš poskytovatel zdravotní péče nebyla strávil 1000 hodin učení této složité rozvíjející oblasti medicíny, které vyžadují velké množství studií, najít někoho, kdo to myslí vážně, a ne někdo "dělá si laskavost" pouhým běží pár testů

Některé z důvodu léčby relapsu únavy. Smyslu, vy jste byla léčena na mnoho let a mají plné zuby. Jste udělali IV antibiotika nebo IV živiny, které jste pořídili 40 tablet denně, jste vyzkoušeli celou řadu specializovaných léčby, a teď už unavená z toho všeho. Nyní můžete funkci na 80% své výchozí hodnoty. Jste na konci léčby lana. To je to, co se stane, když někdo nezachází se plně a efektivně na začátku léčby. Můžete získat léčby únava. Vezměme si krátké přerušení léčby, a to otevřeně diskutovat s poskytovateli zdravotní péče. Nepleťte si vyléčení se zlepšením.

Ošetření přístup, který vede k vyléčení není stejná dávka, která vede k omračování organismy.Léčba není pouhé snížení zatížení bakteriemi. Například pomocí Bicillin jednou týdně bez cysty chlapík se nikdy nevyléčí vás lymeské nemoci, protože neodstraňuje cysty. Takže let po obdržení této léčby,-váš boj s rakovinou buněk, označené jako někteří CD57 úrovni, může být pod 90. To je jeden dobrý test, který je zřejmě specifická pro onemocnění lymeskou nebo alespoň tik-nákazami. (C3a a C4a testy rozhodně nejsou specifické pro lymeskou).

Cynický příbuzných, přátel nebo jiných pracovníků ve zdravotnictví je očernit Lyme odborníky, a přesvědčit pacienty, aby pokles zdravotnických pracovníků, kteří pomáhají. Obvykle se používá "peníze" argument, nebo "rychlost svého využití" argument snížit jste pryč od někoho upřímně snaží, aby vám pomohl. Pokud jste byli po léta bojuje s více infekcí, nebudete léčit za čtyři měsíce.

V posledních sezónách existence biofilmu lymeské bylo navrženo. Organizace s milióny z grantů a výzkumných peníze, nikdy se k této problematice. Víme, že mnoho spirochet se biofilmy. Je pravda, že mnoho spirochet v ústech známo, že způsobují biofilmu, a oni jsou věřil omezit účinnost antibiotik.

Já jsem v současné době pracuje na učebnice, který řeší mnoho možností pro napadení biofilmy. Žádný článek nebo kniha existuje, který zkoumá způsoby, jak dvacet plus Navrhoval bych, aby porazil lymeskou biofilmu. To je věřil někteří odborníci, že vysoce specifické enzymy (nebo jeden minerál) může ohrozit lymeskou biofilmu. Přesto enzymy, jako jsou klíče, a žádný enzym je osvědčená "klíč" k podkopávání lymeskou biofilmu.

Vlastní-léčba je snadné ji prosadit. Mnozí odborníci jsou drahé, a jejich úroveň odborných znalostí, může být nejistý. Zdá se, že Internet nabízí mnoho možností pro. Někteří poskytovatelé zdravotní péče se zdají příliš úzké. Jiní jsou otevřeny prakticky všechno. Takže jste si v lékařské lodi a tlačí si na moře. Přečetli jste si jako blázen. Pokusu, b a c. Četl jste svědectví stovek pacientů. Pokusíte-širokou škálu non-předpis možností. Několik dní, týdnů nebo měsíců, budete se cítit lépe. Dalších týdnech, ty nejsou tak dobré. Jste naštvaný. Budete se ptát sami sebe: "Proč musím udělat všechnu práci a učení?" To není dobré místo. Existují lidé, kteří již prozkoumal prakticky všechno, co budete hledat v příštích deseti letech.Potřebujete mentor. Mnoho

V mnoha ze svých knih a mnoha internetových stránkách si můžete přečíst o zamezení blechami a klíšťaty kousnutí. Nemusíte být re-infikované Bartonella, Lyme, Babesia nebo jakékoliv jiné infekce. Takže naučit základní kroky na ochranu na asi třicet minut čtení.

Tick a bleší-nákazami způsobit izolaci. Oni zříceninu vztahy kvůli zamlženost, špatná pochopení, deprese, různé závislosti, vztek, úzkost, extrémní nepřátelství, a odmítá, aby se léčil, a oni mohou někdy vyvolat násilí. Bartonella je pravděpodobně nejhorší příčinou těchto problémů, ale Lyme a Babesia a jejich zemřít kompenzace může též zvýšit těchto problémů.Izolace vede ke snížení možnosti léčby. To nakonec může vést k rozvodu a ztráty z rodinných vztahů a přátelství. To pak vede ke snížení zdrojů a podporu, zatímco nemocný. Izolovaných lidí, jako Mother Teresa často říkal, jsou nejchudší lidé na světě.

O autorovi:

Dr. Schaller je autorem 27 vrstevník-zhodnotil články v časopisech a je jedním z nejplodnějších LL MD ve světě. Je autorem 25 knih a vydal řadu knih o nedávné tick-nákazami. Je plný úvazek-self-financoval výzkumník s Part-time soukromou praxi ve Spojených státech. Pro více informací o Dr. Schaller, nebo pro přístup k bezplatné články o tématech, včetně údaje uvedené v tomto článku naleznete www.personalconsult.com.


Bank Towers, Tamiami Trail, Naples, FL
disclaimer privacy