Dr. James Schaller, MD
main page books and articles schaller health creed facebook testimonies search
menu main page what's new second opinion new patient meet doctor schaller location, travel

James Schaller, MD, MAR, DABPN, DABPM

Průvodce Pochopení Lyme nemoc Western Blot

Hodnocení Diagnostika praxe a jasnosti zkušebně

nebo James SCHALLER MD

Tento měsíc miliony lidí na zemi, bude řečeno, že nemají Lyme nemoc. Důvodem uslyší tento závěr je, že nevědí, jak číst klíčovou zkoušku v diagnóze - Western Blot.

Některé lékařské společnosti a vládním zdravotnickými agenturami mít velmi neobvyklý a nesprávné způsoby čtení Western blot. A přístup k určování pozitivní je jako příležitostné jako zvednutím ruky mezi malým počtem lékařů.

Současná politika týkající se výkladu této zkoušky v každém obydlený kontinent je sledovat stanoviska 0.0000375 procent lékařů, jako je stanovisko většiny infekčních onemocnění obecných tvůrců americké. Pokud lékař nesouhlasí s touto normou Model-T přístupu odborníků, kteří čtou prakticky nic o těchto mnoha klíšťaty infekcí, které hanobit a urážet. To je nejisté fašismus a anti-věda, protože věda je vždy nově pravdu. Bez konstantní re-hodnocení, vědy a lékařské vědy zemře. Tento týden a měsíc, mnoho pozic byl rozšířen nebo změněn na základě nových informací.

Pokud jste student lékařské fakulty, internista nebo bydliště, můžete se stále učí základy, a jeden používá mnoho "recept knih." Takže pokud někdo má krátký dech, "vy b, C a E. Pokud má někdo střední břišní bolesti provést následující testy - r, h a q, a nakonec, pokud máte infekci, můžete použít 500 mg léku po dobu 21 dnů.Jinými slovy, jedna velikost dávky a jeden typ trvání antibiotika jsou "předepsaný" pro celém světě. Takže lékaři, kteří vydávají autoritativní, silně bráněné pokyny, aby rozhodování o léčbě pro desítky milionů, které nikdy neviděli. Proč jsou ti, kdo zpochybňují pokyny, které nezahrnují ani na běžně zmeškaných Bartonella bakterie, které je imunní supresivní? Chybička se vloudila. Kde je přístup k léčbě FL1953?Chybička se vloudila.

Použití ve všech PŘEKLADU

Za prvé, Western Blot test měří protilátky vaše tělo dělá k útoku na Lyme nákaza.

Takže pokud se to ukázat na stranu, 39 je jedním ze třinácti povrchových produktů Lyme, které mohou být testovány na Severní Ameriky, a plochou Y tvar je protilátka lepení na něj. ----- << 39

Budu předpokládat, Western Blot je z IGeneX, který je mezinárodně známý, tick-pouze laboratoř, se sedmi laboratorních certifikací. Další masivní levné národní laboratoře proces stovky druhů zkoušek, a miliony pacientů. Jen zřídka najít pozitivní výsledek iv epidemie krajů, včetně lidí, kteří mají hluboké a pokročilé Lyme klinické příznaky.

Nicméně, pokud jste měli Western Blot udělat na nezdravé laboratoři, prosím, ještě podíval na výsledek. Proč? Vzhledem k tomu, můžete najít, jak jsem to udělal s jedním příbuzným, že jeden z protilátek nebo "pásy" byl pozitivní. V tomto příbuzného, skupina byla "otisk prstu" kapela. "Význam, Lyme je jen organismus, který je lidské tělo k výrobě tohoto protilátky. Dítě bylo pozitivní.

Dále, pokud jste se zavázanýma očima a dotknout se slona, může si být jisti, že je slon, snad je to nosorožec? To je 41 kapela. Je to z flagella je, nebo obrovské řetízkujících tyčí, které jdou z horní části spirochet k základně, a kontrakce těchto mnoha flagella vytvořit pohyb. Vzhledem ke své obrovské účinku je nejčastěji pozitivní. Nicméně, 41 protilátka není specifická pro Lyme, protože další spirochet mají bičíky. Čínský vyloučit jiné spirochet, a pak zváží to jako Lyme pozitivní kapely.

A teď, co když se dotkneš stejný slon na jeho kly nebo na své dlouhé burského jíst tubulární nosem? Ty víš, že je slon. Období. Jeden dotek a jste si jisti,, protože tyto části jsou velmi jedinečné této obrovské zvíře. Tak jak to souvisí se západními Blots? To uvidíte 18 protilátku, která má pozitivní, máte Lyme. Nemusíte kontrolovat všechny ostatní kapely, protože 18 protilátka je omezena na Lyme-stejně jako 3 nohy zakřivené slonová kost kel na slona.

Co si Počet plusy na mysli?

IGeneX běží 13 povrchové Lyme chemikálie pro obě protilátky v M a G třídy. Většina ostatních laboratoře odstranit téměř všechny m povrch chemikálie zřejmě proto, že méně informací je více vědecká? Old Timers řekl plný počet povrchových proteinů M způsobil "příliš mnoho" pozitivní Western blot. Některé laboratoře používají čísla pro každou západní Bandu blot a nejvíce zřejmě používat pozitivní nebo "+".

One + znamená, že máte nějaké protilátky tohoto typu, a + + + znamená, že máte velmi velké množství protilátek tohoto typu. Je však možné Lyme zřícenina imunitní systém fungování a počet pozitivních nahoru nebo dolů v závislosti na stylu a typu léčby. Lidé s žádným agresivní minulosti treatment Lyme, by měl být šťastný jejich tělo zobrazí nějaké protilátky vůbec, protože Lyme je velmi dobrý v obou úkrytu od imunitního systému a brání ji. A pokud Bartonella je přítomen, který je více obyčejný než Lyme, to může otočit dolů protilátky pro široké spektrum infekcí.

Také, mnoho lidí má + / - nebo IND zjištění na protilátky. To je "neurčitý nebo hraniční. "To znamená, že laboratoř tech je vidět něco, co je velmi jasný, ale jeden z licenčních agentur odmítne umožnit, aby se tzv. pozitivní. Chtějí jen velmi široké výsledky mají být přijaty. Dále, mnoho pacientů s Lyme také vykazují vysokou Epstein Barr laboratoře, kterou navrhuji znamená, že tento časté infekce není v šachu a imunitní systém je velmi slabý. Nevěřím, že člověk potřebuje více antivirových léků.

Často, lékaři, kteří léčí pacienta, najít + / - se stane + nebo dokonce + +. To znamená, že nyní máte nové a jasné protilátky proti této části bakterií Lyme.

V současné době, IGeneX má svůj vlastní vzorec pro interpretaci. Jsou odpovědní různých laboratorních regulačních agentur, a obecně mnohé vlády mají velmi staré pohledy Lyme vědy, a dokonce ani nemají Bartonella se jako klíště infekce na jejich pokynů Lyme. Jsou roky za klinické medicíny a po pár Ivy Tower typů, kteří používají pouhých 5-10 papíry k určení jejich polohy. Mnohé vládní agentury, jako je FDA a zejména státních zdravotnických desky útočí odborníky tick infekce. Tyto skupiny právník běhu útočí na nejlepší lékaře tick infekce v USA. Obecně platí, že poté, co rada trestá některé z nejlepších lékařů klíšťat infekce v jejich státě nebo zemi, pacienti často proti útoku státní desky a dostat práva prošel zastavit 1984 Big Brother obtěžování. Ale tito lékaři jsou již příliš bojí léčbě klíštěte a bleší infekcí, jako je atypické Bartonella, Babesia duncani, FL1953 a Lyme nemoc.

Takže každá vláda agrese vůči lékařům upřímně a poctivě poslouchá pacienta hlášené nemoci se chystá snížit lékařům léčbě lymeské boreliózy. A lékaři dost chytrý na to, aby Používejte nepřímé laboratoře pro zjišťování přítomnosti Bartonella, bude Lyme nebo Babesia je neobjednali, protože nejsou zjednodušující rutinní laboratoře. Dále, toto nepřátelství k velmi talentovaným Lékaři děsí tisíce lékařů do zabránit zacházet s Lyme agresivně nebo je jednoduché myšlení lékaři pocit, tyto progresivní lékaři musí být v pořádku. Někteří lékaři jsou jednoduché v politice síly.Viděli jsme stejný Státní úřad zneužití proti lékařů ochotných vzít na několik zoufale trpí pacientů s chronickou bolestí, např. typ s hnijícími spoji, které jsou nefunkční a je třeba stoupajících dávkách narkotik do práce na plný úvazek a udržet slzy od bolesti.1

Devět známých [Lyme] Borrelia burgdorferi Rod druh specifické kDa Western Blot protilátky (pásma) jsou běžné v Severní Americe testování: 18, 23, 31, 34, 37, 39, 83 a 93. Několik cítí, Herpes může změnit 31, ale mám pocit, že je vzácné, i když je pravda. Podíváme-li se na celém světě, tak jako já při práci s pacienty z celého světa, jsou zde přijaté specifických skupin ve světové literatuře:

13, 14, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 31, 34, 35, 37, 39, 47, 50, 54, 83, 84, 93 a 94.

Laboratoř může být nevyžádané laboratoř, která investuje nic optimalizovat jejich testovací kit, ale pokud jeden z nich

pásy pozitivní-Lyme je obvykle přítomné v lidském těle. IGeneX má nejlepší

Western Blot na světě. Jezdí pět mrtvých vzorky z New York státu za čtyři měsíce za poslední desetiletí a jsou 98% správné. Žádný jiný lab investoval tolik, nebo můžete stisknutím tohoto přesnost.

ELISA ZKOUŠKY je naprostý nesmysl

Před lety, když jsem hovořil o some Ivy League dostupné možnosti ke mně, můj otec vycvičený mě na jeho zkušenosti ligy Ivy a to bylo velmi hrozné i přes jeho úžasných akademických kapacit, které měly ho absolvování vrcholu třídy tisíců. Uvedl, vzdělání bylo spravedlivé, profesoři nebyly k dispozici, zbytečné schůzky byly obyčejné, politika byla ohromná, jako prezidentské kampaně, a dobrý lék byl "bytí klon učitelů", kteří měli nižší skóre na mnoha zkouškách a měl reálné klinické dovednosti .

V současné době uznávaní školy a mnoho agentury vyžadují slabší test volal ELISA a neobjednáte jiný test jiných infekcí, a nedívejte se na nepřímé testy. Opravdu, tito "odborníci" jsou bezradní, o smyslu výrazu nepřímého testu pro lymskou, Bartonella nebo Babesia.

Tak, aby to bez obalu, test ELISA jako screeningového nástroje je k ničemu, chybí i nejnápadnější PCR pozitivních pacientů s jasnými posledních historií masivní býčí oko vyrážky, které, i když není pravidlem, prokáží spirochet.

Pouze jeden z těchto specifických skupin je potřeba potvrdit, že existují důkazy o expozici spirochet Borrelia burgdorferi.

CDC IgM kritéria mají pouhé dva protilátky IgM 23 a 39, a vyloučit dalších sedm Borrelia burgdorferi protilátky.

CDC IgG kritéria zahrnují 18, 23, 30, 37, 39 a 93 a zahrnují kapely 31, 34 a 83.

Proč by každý člověk, který kdy odstranit užitečné informace? Proč by někdo figuríny dolů zkoušce odstranění velmi citlivé povrchové proteiny. To nedává smysl, aby vyloučil jakékoli Borrelia burgdorferi specifické protilátky, a aby obsahovaly pouze dvě z těchto protilátek v IgM. Pokud to uděláte, je naprostý anti-vědec.

CDC nesprávně obsahuje pět non-specifické protilátky v jeho Western Blot, tj., 28, 41, 45, 58 a 66. Proč vyloučit zkoušky nebo pásy, které jsou specifické, a přidat skupiny, které nejsou specifické jen Borrelia burgdorferi?

Dále, jeden může mít sledování CDC pozitivní IgG Lyme Western Blot s pěti non-specifických protilátek bez nutnosti jakýchkoli Borrelia burgdorferi rod druhově specifické protilátky.

To nedává smysl. A to není žádná velká věda. CDC doporučuje, aby Lyme Western Blot být provedena pouze v případě, že je pozitivní nebo nejednoznačné Lyme ELISA.

Takže jeden vylučuje kvalitní Western Blot test, který není špinavý testu jako ELISA?Je to vtip? Do tito lidé pochopí, když si ujít tuto infekci po dobu 5, 10, 20 nebo 30 let to může zničit život? To není pouhá dvě nebo tři týdny chřipka. Víme, že neléčené dlouhodobé syfilis je nebezpečné. Lyme spirochet pěšky přes syfilis, jako jsou slabé malé mravenci.

Takže zvažte použití Western Blot pouze z laboratoře s deseti nebo více let 98% přesností na slepých studiích. Pomocí Western Blot, aby protilátky vázat na přesné chemické látky otisků prstů povrchu spirochét Lyme.

Nikdo neví přesně přesnost testování ELISA, a mnoho lékařů již viděli mnoho falešně negativní nebo falešně negativní rutina Elisa je a "CDC pozitivní" Lyme západní skvrny. Nebo pozitivní PCR (DNA) na Lyme nemoc a pozitivní Western blot, ale negativní ELISA je. Lyme ELISA je brak. Každé první rok student medicíny ví, dobrý screeningový test by nikdy chybět pozitiva.

Neexistuje žádný tick infekce POPE v jakékoliv škole nebo vládních agentur.Nesmysl, že klíště, které projde Lyme předává pouze Lyme je datován na nejméně 20 let. Takže nejen, že budeme používat nevyžádané testování, můžeme představit na klíšťata, které nesou Lyme, vykonávat pouze Lyme nemoc, když střízlivý realita je tato klíšťata jsou super nosiče s mnoha bakterií, prvoků, a viry. Mnoho lidí se snadno dojem s populárními tituly a velkých jmen škol, a zapomenout na většinu z těchto lidí nic neví o super specializace klíšťaty a bleší přenášených infekcí. Když někdo zjevně nemá ponětí, jak zjistit Bartonella kromě přímého protilátky test-run. Pokud organizace nemá žádné pokyny, jak zacházet s Mepron selhání léčby-run. Když skupina nebo osoba odmítá dívat na všech hlavních virů přenášených klíšťaty nebo ke všem možným bakterií, po klinicky závažné bite-run. Pokud skupina a praktikující nikdy neslyšel o FL1953-zvažte spuštění. Pokud jste vyzváni, vaše pozitivní Western Blot je falešně pozitivní, zeptejte se, zda budou souhlasit zaplatit za svého nového kyčle nebo nová ruka mikrochirurgii v budoucnu, pokud se ukáže, že je v pořádku?Šance jsou v jejich prospěch, protože pouze 25% Lyme pacientů má vážné poškození kloubů.

Je to jeden z mnoha důvodů, proč je absurdní, že to bylo někdy považováno za čistě nemoc revmatologii.

Osoba diagnostiku vás má určitý styl myšlení. Mají způsoby, které vedou v jejich rozhodování. Jste v pořádku s někým následujících 10, 20 nebo 30 lidí? Jste nebo se bojí více antibiotik nebo neléčených bakterie? Faktem je, pacient i lékař přinést 50 předpoklady lékařských poznatků ke stolu, a vaše jedinečná situace nemusí být vidět vůbec jako jedinečný, protože tabulky pozic ovládání reality.

Poznámka: čtení západních Blots je diskutován. Pokud chcete konzervativní přístup, prosím ignorujte tento článek.

1. (Například, Pennsylvania, Delaware a New York jsou tři z předních PRO-PAIN, anti-Lyme léčbě nebo anti-lékař států v USA. Když můj otec byl cvičit OB / GYN se ženami, k ničemu guvernér Ed Rendell s nová dívka na každý den nic neudělal, když zanedbání povinné péče pojistné bylo vyšší než platy! A teď DE, po letech umožňuje trestní a zhoršení lékaře, se obrátil na MD je, že je nejhorší stav nebo "město" cvičit v celém USA).

MALÁ UKÁZKA PRÁCE Dr. Schallera je na tick infekcí je níže. HE publikuje pouze 5% z toho, co je schopen udělat.

J. Schaller, K. Mountjoy, výzkumník Příručka pro základní Reference v Bartonellosis, babesióza a borelióza nebo Lyme nemoc: Mohutná citaci Průvodce překonat lakonické pokynů a recenze. Mezinárodní Infekce Academic Research Press. 07. 2012

J. Schaller, K. Mountjoy, The Definitive Collection akademických akademických Reference na boreliozy a patologie borelií. Mezinárodní Infekce Academic Research Press. Července 2012.

J. Schaller, K. Mountjoy, The Definitive Collection akademických akademických Reference na Bartonella a patologie Bartonellosis. Mezinárodní Infekce Academic Research Press. Června 2012.

J. Schaller, K. Mountjoy, rozsáhlá sbírka akademických Reference zaměřil na rozvíjející se Babesia a malárii. Mezinárodní Infekce Academic Research Press.Května 2012.

J. Schaller, K. Mountjoy, Kontrolní seznamy pro Bartonella, Babesia, a lymeské boreliózy, 2012 vydání. Mezinárodní Infekce Academic Research Press. Května 2012.

J Schaller, K. Mountjoy, Co možná nevíte o Bartonella, Babesia, Lyme nemoc a jiné Tick & Flea-nesené nákazy: Zlepšení léčba Speed, zotavení a spokojenosti pacientů. International University Infekční choroba Press. 08.02.2012.

J. Schaller, K. Mountjoy, Checklist Bartonella, Babesia a Lyme nemoc: 2012 Edition. Mezinárodní Academic Infekce Research Press. 12. 2011

J. Schaller, K. Mountjoy, bibliografie Vybrané reference pro výzkumné pracovníky a akademiky Určeno pro klíšťatům a blechám přenášeným infekce Science.Mezinárodní Academic Infekce Research Press. Října 2011.

J. Schaller. Babesia 2009 Dodatek a aktualizace. Doufám, že Academic Press.Tampa, FL. Ledna 2009.

J. Schaller. Laboratoř Průvodce lidských Babesia hematologii forem. Doufám, že Academic Press. Tampa, FL. Září 2008. Obrázky získané z textů, časopisech, CDC, oddělení zdraví a dalších licencovaných laboratořích s vysokou přesností. Hlášeny

J. Schaller. Diagnóze, léčbě a prevence Bartonella: Atypické Poruchy Bartonella léčby a 40 Hypotetické Fyzikální zkouška nálezy - Full Color Edition. Volume I-II.Doufám, že Academic Press. Tampa, FL. Června 2008.

J. Schaller. Artemisinin, artesunátu, Artemisinic Acid a další Deriváty Artemisia Ojeté malárie, Babesia a rakovině. Doufám, že Academic Press. Tampa, FL. 2006.To je možná jeden z nejmodernějších učebnic v anglickém jazyce na přední WHO a UNICEF doporučil léčbu malárie, které čínská MD je navrhnout i pro použití s Babesia

J. Schaller, G. Burkland a P. Langhoff. "Je babesióza vynechal příčinou hypereosinophilia? Pětiletý návaznosti na prvním zveřejněným případě Imatinib mesylátu pro idiopatické hypereosinophilia. "Medscape. Ledna 2007. Písemné na žádost bývalého editora JAMA, kteří najednou byl redaktorem 40 špičkových lékařských časopisech.

J. Schaller. Diagnostika a léčba babesióza pro praxi zdravotnických: Přehled nových lidských druhů, možnosti diagnostiky a léčby. Doufám, že Academic Press.(396 stran) srpna 2006. To je nejvíce aktuální knihu na světě v této mezinárodní infekce s novými druhy nalezené běžně ve veřejných databázích access genetických.

J. Schaller. Bartonella a panická porucha a deprese. Medscape: červen: 2008

J. Schaller s R. Blackwell. Padesát Problémy v Chronické Neléčená Tick a bleší nesené nemoci: Špičková diagnostické nástroje a inovativní řešení, která přinášejí naději. Doufám, že Academic Press. Listopadu 2013 [200 stran dokončena. 150 komiks done].

J. Schaller. "Lyme nemoc" v Encyclopedia of ranami, Pestilence a pandemií, J. Bryre, Ed. (Westport, CT: Greenwood Press, 2008) [Kniha podpořila ředitele NIH infekční choroby.]

J. Schaller. "Bartonella" v Encyclopedia of ranami, Pestilence a pandemií, J. Bryre, Ed. (Westport, CT: Greenwood Press, 2008) [Kniha podpořila ředitele NIH infekční choroby.]

J. Schaller. "Babesia" v Encyclopedia of ranami, Pestilence a pandemií, J. Bryre, Ed. (Westport, CT: Greenwood Press, 2008) [Kniha podpořila ředitele NIH infekční choroby.]


Bank Towers, Tamiami Trail, Naples, FL
disclaimer privacy